Anwil za mocny na Kole!

Są takie mecze, kiedy nic na parkiecie nie wychodzi. Niestety trafiło akurat na spotkanie z Anwilem Włocławek, który był dla nas bezlitosny.

Przegrywamy w 25. kolejce Orlen Basket Ligi po bardzo trudnym i bolesnym dla nas meczu 67-95.

Goście prowadzili od samego początku spotkania i nie spuszczali z tonu. Z kwarty na kwartę się rozkręcali i nie dawali nam odrabiać strat.

15 trafionych trójek i bardzo twarda obrona Rotweillerów spowodowały, że przegraliśmy u siebie najwyżej w tym sezonie.

Choć na parkiecie nam dzisiaj nie szło, nasi kibice dawali nam wspaniały doping przez cały mecz 💙🐗

Wielkie brawa należą się Wojtkowi Nojszewskiemu, który zdobył w meczu z Anwilem swoje pierwsze punkty w PLK!