Kolejna wygrana na Kole!

Po udanych derbach z Legią, zmierzyliśmy się z Arriva Twarde Pierniki Toruń w 18. kolejce Orlen Basket Ligi.

Początek był dla nas bardzo udany. Trafiliśmy trzy "trójki" w pierwszej kwarcie, którą wygraliśmy 21-14. Po krótkiej przerwie do głosu doszli goście z Torunia, którzy dość szybko zniwelowali stratę. Po dwóch kwartach prowadziliśmy 3 punktami.

Po przerwie mecz był wciąż równy, jednak dobre decyzje pod koszem i celne rzuty wolne, pozwoliły nam wypracować 9-punktową przewagę przed ostatnią kwartą.

W której zaliczyliśmy serię 14-0 i trzy minuty przed końcem mieliśmy już 20 punktów więcej od Pierników. Ostatecznie pokonaliśmy gości 78-56, tracąc najmniej punktów w meczu w tym sezonie Orlen Basket Ligi.