Passa przerwana, Dziki przegrywają na Kociewiu

Niestety, Kociewskie Diabły okazały się mocniejsze od Dzików. Podróż "Watahy" do Starogardu Gdańskiego zakończyła się porażką 71-91.

Świetnie dysponowany Filip Małgorzaciak wraz z kolegami bez większych problemów radzili sobie z naszą defensywą, prowadząc przez całe spotkanie i kontrolując grę. Niestety, grająca nadal bez swojego kapitana "Wataha"  nie była w stanie ani przez chwilę zagrozić gospodarzom.

Jedynym pozytywem dla naszej drużyny było wygranie czwartej kwarty. Jednak nie miało to większego wpływu na końcowy rezultat, który wyniósł 71-91.

Przed nami teraz dłuższa przerwa - kolejny mecz dopiero 27 listopada w Krośnie. Jest więc sporo czasu by się zregenerować i solidnie popracować.

- Dominik Groth 2 pkt.

Do Hali Koło wracamy w sobotę, 3 grudnia. Zmierzymy się o 18:00 z rezerwami mistrza Polski, Śląska Wrocław.

Bilety na to spotkanie znajdziecie na eBilet

Jako ż w grudniu czekają nas 4 domowe spotkania, przygotowaliśmy dla Was karnet na wszystkie mecze w promocyjnej cenie KARNET GRUDNIOWY