Pokonujemy Stal drugi raz w tym sezonie! 💪 🏀

Gospodarze zaczęli mocno, od 6-punktowego prowadzenia. Nasza drużyna dotrzymywała kroku, głównie dzięki skutecznym akcjom pod koszem. Po pierwszej kwarcie remisowaliśmy 17-17.
Apetyt rósł w miarę jedzenia. Drugie 10 minut meczu w Ostrowie Wielkopolskim było pokazem mocy ofensywnej Dzików. Koszykarze Stali byli nieskuteczni w ataku, a my wykorzystywaliśmy ich błędy w obronie. Zaliczyliśmy 4 przechwyty i do połowy prowadziliśmy 12 punktami.
Mimo że w pewnym momencie nasza przewaga wynosiła już 15 „oczek”, gospodarze się nie poddawali. Na niespełna 2 minuty do końca meczu, Stal traciła już tylko dwa punkty. Wtedy sprawy w swoje ręce wziął Dominic Green, który zdobył 6 punktów i dał nam komfortową przewagę.
Na ani minutę nie oddaliśmy prowadzenia, które uzyskaliśmy w drugiej kwarcie i ostatecznie wygraliśmy z ARGED BM Stal Ostrów Wielkopolski 75-68.