Pokonujemy Stal drugi raz w tym sezonie! 馃挭 馃弨

Gospodarze zacz臋li mocno, od 6-punktowego prowadzenia. Nasza dru偶yna dotrzymywa艂a kroku, g艂贸wnie dzi臋ki skutecznym akcjom pod koszem. Po pierwszej kwarcie remisowali艣my 17-17.
Apetyt r贸s艂 w miar臋 jedzenia. Drugie 10 minut meczu w Ostrowie Wielkopolskim by艂o pokazem mocy ofensywnej Dzik贸w. Koszykarze Stali byli nieskuteczni w ataku, a my wykorzystywali艣my ich b艂臋dy w obronie. Zaliczyli艣my 4 przechwyty i do po艂owy prowadzili艣my 12 punktami.
Mimo 偶e w pewnym momencie nasza przewaga wynosi艂a ju偶 15 鈥瀘czek鈥, gospodarze si臋 nie poddawali. Na niespe艂na 2 minuty do ko艅ca meczu, Stal traci艂a ju偶 tylko dwa punkty. Wtedy sprawy w swoje r臋ce wzi膮艂 Dominic Green, kt贸ry zdoby艂 6 punkt贸w i da艂 nam komfortow膮 przewag臋.
Na ani minut臋 nie oddali艣my prowadzenia, kt贸re uzyskali艣my w drugiej kwarcie i ostatecznie wygrali艣my z ARGED BM Stal Ostr贸w Wielkopolski 75-68.