Pokonujemy Start Lublin!

Ostatni przedsezonowy sparing w hali "Koło" zakończył się zwycięstwem Dzików nad Startem Lublin 98-74!

Nasza drużyna od początku spotkania przejęła inicjatywę, skutecznie wykorzystując rzuty pod koszem. Do przerwy bardzo dobrze spisywali się Dominic Green i Nick McGlynn, który uzbierał 12 "oczek". Dziki prowadziły po 20 minutach 43-36.

Druga odsłona spotkania przebiegała już kompletnie pod dyktando watahy. Dziki wykorzystały niemoc Startu, notując serię 12-0 w trzeciej kwarcie. Piotr Pamuła zaczął seryjnie trafiać za trzy punkty, co przy dobrej obronie pozwoliło wychodzić na ostatnie 10 minut z 24-punktowym prowadzeniem.

W czwartej kwarcie wataha miała już nawet 32-punktowe prowadzenie, ale spotkanie zakończyło się wynikiem 98-74.