Przegrywamy w Hali Mistrzów!

Przez większość meczu walczyliśmy jak równy z równym, ale Anwil wykorzystał nasze błędy w końcówce i odniósł zwycięstwo.

Zaczęliśmy dobrze, ustępując w pierwszej kwarcie gospodarzom na dwa punkty. W drugiej staraliśmy się gonić Anwil, który odjechał nam na pięć "oczek". Konsekwentna obrona i celna trójka Alana Czujkowskiego sprawiły, że po 20 minutach remisowaliśmy 33-33.

Po przerwie mecz był znowu na równi, a my w pewnym momencie odskoczyliśmy nawet na 4 punkty. Anwil się jednak nie poddawał i dzięki dobrej grze Luke'a Petraska i Victora Sandersa, wyszedł na trzypunktowe prowadzenie. Oznaczało to, że w ostatniej kwarcie znowu musimy gonić wynik.

Anwil szybko powiększył przewagę i konsekwentnie utrzymywał ją do końca meczu. Ostatecznie w Hali Mistrzów triumfowali gospodarze, wygrywając 78-66.