Twierdza Koło wciąż niezdobyta!

Dziki Warszawa wygrały z Hydrotruckiem Radom 79-66. Derby Mazowsza, przy niesamowitym dopingu kibiców w Hali Koło, były zdecydowanie najlepszym występem drużyny Krzysztofa Szablowskiego w tym sezonie.
Dach Hali Koło niemal odleciał w czwartej kwarcie, kiedy twarda obrona Dzików przełamała wreszcie ataki strzelców z Radomia, a seryjnie z dystansu zaczął trafiać Maks Motel 🔥🔥🔥
Do tego momentu oglądaliśmy niesłychanie wyrównane zawody, a żaden z zespołów nie był w stanie odskoczyć nawet na kilkupunktowe prowadzenie.
Piękną puentą do całej czwartej kwarty był dynamiczny wsad Marcusa Azora równo z syreną.
Fenomenalne zawody rozegrał  Mateusz Bartosz, który już do przerwy zanotował na swoim koncie double - double. Ostatecznie zakończył mecz z dorobkiem 17 punktów i 20 zbiórek, co jest aktualnym rekordem sezonu Suzuki 1. Ligi Mężczyzn 🐗💪🏻