Wygrywamy trzeci raz z rzędu!

Co to było za widowisko! Wygrywamy z Krajową Grupą Spożywczą Arką Gdynia 83-81 🐗🔥

Mecze na Kole charakteryzują się tym, że są bardzo emocjonujące. Nie inaczej było w spotkaniu z Arką.

Zaczęliśmy od prowadzenia, jednak goście od początku nie składali broni. U gdynian szalał Bryce Alford, który seryjnie trafiał za trzy.

Na przerwę schodziliśmy z trzypunktową stratą, ale tuż po niej odrobiliśmy straty i wyszliśmy na 9-punktowe prowadzenie. Arka grała do końca i szybko niwelowała różnicę. Jak nie rzutem za trzy, to podaniem pod kosz i punktami Adriana Boguckiego.

Emocje w czwartej kwarcie sięgały zenitu. Byliśmy minimalnie z przodu, ale gdynianie nie dawali za wygraną. Mecz rozstrzygnął się w końcowych sekundach, gdy Arka spudłowała rzut z pomalowanego, a potem sfaulowała Nicka McGlynna pod koszem. Nick The Dzik ustalił wynik spotkania celnym rzutem wolnym.