Zielona Góra zdobyta!

Wracamy z Zielonej Góry ze zwycięstwem!

To był bardzo wyrównany i wymagający mecz. Wynik cały czas balansował na granicy remisu. Nawet, gdy odskakiwaliśmy, Zastal nas gonił i nie dawał zbudować przewagi na dłuższy czas.

Zaczęliśmy od remisu 17-17 po pierwszej kwarcie. Dobre wejścia pod kosz i skuteczne trójki, pozwoliły zbudować 3-punktową przewagę do przerwy.

Druga połowa była grą nerwów. W trzeciej kwarcie szalał Grzegorz Grochowski, który trafił trzy "trójki", ale gospodarze konsekwentnie odpowiadali na punkty naszego kapitana. Na ostatnie 10 minut wychodziliśmy z remisem 68-68.

W czwartej kwarcie Zastal wciąż naciskał, ale to my byliśmy skuteczniejsi na połowie rywali. Naszą wygraną przypieczętowały celne rzuty wolne Dominica Greena, który pod koniec meczu trafił ich 4.

Wygraliśmy z Eneą Stelmetem Zastalem Zielona Góra 97-91, rzucając najwiecej punktów w tym sezonie.